سه شنبه 23 مهر 1398   07:49:55
دین، روحانیت و حوزه های علمیه

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:دولت یازدهم دولت خوب و فعالی است

حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با بیان اینکه انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.

شناسه خبر: 58d954-1395/6/6 شنبه ساعت19:18
حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری پس از شنیدن گزارش جامع عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید، تصریح کردند: فعالیت ها و اقدامات دولت قابل تقدیر است و باید شکرگزار خدمات دولت در حوزه های مختلف بود.
ایشان ضمن دعای خیر برای موفقیت رییس جمهوری و مجموعه دولت، تصریح کردند: دولت یازدهم دولت خوب و کارآمدی است و احتیاج به دلگرمی و پشتیبانی دارد تا اگر ضعف هایی هم هست، با برنامه ریزی دقیق و فعالیت و تلاش بیشتر رفع گردد.
حضرت آیت الله موسوی اردبیلی، اداره کشور و کار اجرایی را بسیار سخت و دشوار دانستند و در عین حال گفتند که دولت در برابر مشکلاتی که هر روز ممکن است بروز کند، باید صبور و بردبار باشد.
ایشان همچنین با بیان اینکه مردم باید آرام آرام آثار فعالیت های دولت را در زندگی خود حس کنند، توصیه کردند که اقدامات دولت در همه حوزه ها ، به طور ملموس برای مردم تبیین و تشریح شود.
دکتر محمدنهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری نیز در این دیدار با ابلاغ سلام گرم رییس جمهوری و دولت به ایشان ، گزارشی جامع از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته در حوزه های مختلف بویژه در حوزه اقتصادی ارائه کرد.
شناسه خبر: 58d954-