سه شنبه 23 مهر 1398   08:09:13
دین، روحانیت و حوزه های علمیه
 • آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار دکتر امین زاده:نقش آموزش در رعایت حقوق شهروندی موثر و کلیدی است
  آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار دکتر الهام امین زاده با تاکید بر اینکه مردم باید حقوق یکدیگر و حقوق شهروندی را رعایت کنند، گفتند: مقوله آموزش در این زمینه بسیار کلیدی و موثر است. آموزش سطحی در این جا کارگر نیست بلکه باید کار بنیادی و پایه دار باشد تا بتوان مردم را به این بحث سوق داد.
 • حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:ابعاد مادی و معنوی زندگی مردم باید در کنار هم دیده شوند
  حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی، از زحمات و تلاشهای دولت تقدیر کرده و گفتند: زحماتی که دولتمردان در مسیر خدمت به مردم و پیشرفت کشور متحمل می شوند، نزد خداوند متعال محفوظ است و آرزوی قبولی خدمات دولت در پیشگاه خداوند متعال را دارم.
 • حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته
  حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی با تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته، برای مسئولین و دولتمردان آرزوی توفیق خدمت بیشتر کردند و گفتند: اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (ع) در نظر باشد شک نکنید که موفق خواهید بود.
 • حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:دولت یازدهم دولت خوب و فعالی است
  حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با بیان اینکه انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.
 • حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی:دولت، مرجعیت و مردم در کنار هم حرکت کنند
  حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی با تأکید بر لزوم حفظ انسجام بین دولت، مرجعیت و مردم گفت: در حوزه فرهنگ باید فعالیت‌های ایجابی و اثباتی داشت.
 • حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:قاچاق، سود بانکی و پرداخت یارانه‌ها آسیب‌های جدی برای اقتصاد کشور هستند
  حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با ابلاغ سلام به رییس‌ جمهوری و تقدیر از تلاش‌های انجام شده توسط دولت در سه سال گذشته فرمودند: جامعه نیازمند تبیین و تشریح تلاش‌ها و فعالیت‌های دولت است و حتماً باید بکارگیری شیوه های موثر، این دستاوردها برای مردم تبیین شوند.
 • حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:مجموعه اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف رضایت‌بخش و خوشحال کننده است
  حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی با تقدیر و تشکر از تلاش‌های دولت یازدهم، اظهارداشتند: مجموعه اقداماتی که دولت برای خدمت به مردم و جامعه در حوزه‌های مختلف انجام می‌دهد، رضایت‌بخش و خوشحال‌کننده است.
 • حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدارِ رئیس دفتر رئیس جمهوری:آرامش موجود، مهمترین دستاورد دولت است
  حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با تقدیر از تلاشهای دولت و مسئولان، گفتند: دولت در مسیری که تاکنون پیموده موفقیت های زیادی به دست آورده است.
 • حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار دکتر روحانی:اقدامات دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی ادامه یابد
  حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار رییس‌ جمهوری با تقدیر از تلاش‌های دولت در جهت کاهش تورم و ایجاد رونق اقتصادی در کشور، گفتند: همه تلاش‌ها باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی در عمل متمرکز شود.
 • حضرت آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس‌ جمهوری:مشکلات کشور با وحدت و تلاش همگانی حل شدنی است
  حضرت آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار با رییس‌ جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر اینکه ملت ایران بار مسوولیت سنگینی بر دوش شما گذاشته است، اظهار داشتند: عنایت خداوند شامل همه مجاهدینی است که در مسیر خدمت به مردم گام می بردارند و مشکلات هر چند بسیار است، اما با وحدت و تلاش همگانی حل شدنی هستند.
 • آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار دکتر روحانی:عملکرد دولت در بهبود اوضاع اقتصادی و سیاست خارجی قابل تقدیر است
  حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار با رییس جمهوری اسلامی ایران، از مساعی و اقدامات دولت در اداره کشور، بهبود اوضاع اقتصادی و تعامل سازنده با کشورهای جهان با وجود مشکلات فراوان تقدیر کرد.
 • حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار رییس جمهوری:انطباق هر چه بیشتر نظام بانکی با مقررات شرعی لازم است
  حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار با رییس جمهوری اسلامی ایران، ضمن بیان اینکه همواره برای موفقیت دولت دعا می کنم، بر ضرورت انطباق هر چه بیشتر نظام بانکی کشور بر مبنای احکام شرعی تاکید کردند.
 • حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با دکتر روحانی:در مسیر خدمت به مردم، باید در برابر مشکلات ایستاد
  حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با رییس جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به ضرورت صبر و ایستادگی در برابر دشواری ها در مسیر خدمت به مردم و تعالی کشور، بر ادامه تلاش مسوولان برای حل مشکلات و بهبود شرایط زندگی مردم تاکید کردند.
 • حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار دکتر روحانی:باید با زبان نرم با دنیا سخن گفت و تعامل سازنده داشت
  حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس جمهوری با ایشان، ضمن آرزوی توفیق برای دولت در مسیر خدمت بیشتر به مردم و حل مسایل کشور، گفتند: باید در انجام تمام امور به دستورات قرآن عمل کنیم، و شما و دولت نیز با توکل بخداوند متعال و توسل به سیره اهل بیت (ع) بر همه مشکلات فائق خواهید شد.
 • حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار دکتر روحانی:انتقاد بدون توجه به امکانات و ارائه پیشنهاد، مردم را مایوس می کند
  حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس‌ جمهوری اسلامی ایران، با قدردانی از تلاش های دولت یازدهم برای اعتلای ایران اسلامی، تصریح کردند: دولت برای بهبود وضعیت کشور و رسیدگی به وضعیت محرومان و اقشار ضعیف جامعه اقدامات زیادی انجام داده و در این مسیر به موفقیت های خوبی نیز دست یافته است که باید با عزم بیشتر و حمایت همگان ادامه یابد.