سه شنبه 23 مهر 1398   07:34:37
دیدگاه
 • حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار دکتر واعظی:
  مشکلات اقتصادی باید با تدبیر رفع شود/ باید با جهان تعامل کنیم، نمی شود با دنیا درگیر شد
 • دکتر روحانی در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان مرکزی:تلاش برای ساختن ایرانی آباد و سرافراز، وظیفه ملی، قانونی و شرعی است
  رییس‌ جمهوری، تلاش برای ساختن ایرانی آباد و سرافراز را نه تنها یک وظیفه ملی و قانونی، بلکه وظیفه دینی و شرعی برای همه ایرانیان دانست و تاکید کرد: هدف دولت یازدهم در مذاکرات هسته ای، گشودن درهای دنیا و ایجاد یک حرکت اقتصادی در کشور بود.
 • رییس جمهوری در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان قزوین:اختلاف سلیقه و فکر اشکال ندارد اما تنازع ، شکاف و قطب بندی، مطلوب جامعه اسلامی نیست
  رییس جمهوری در دیدار علما ، ایثارگران و برگزیدگان استان قزوین، همه اقشار جامعه را به حفظ وحدت و تلاش برای آبادانی و رونق اقتصادی ایران اسلامی فرا خواند و تاکید کرد: اختلاف سلیقه اشکال ندارد اما بسیار مهم است که به عنوان اعضای یک خانواده ، اهداف اصلی و مهم را گم نکنیم و همه برای ایران قدرتمند بکوشیم.
 • دکتر نهاوندیان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی:دولت، در کنار علما، حوزه‌های علمیه و مرجعیت است
  رییس دفتر رییس‌جمهوری در جریان سفر به قم به مناسبت هفته دولت، با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کرد.
 • حضور رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
  رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به ریاست آیت‌الله یزدی حضور یافت و ضمن ارایه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید، با رییس و اعضای این جامعه دیدار و گفتگو کرد.
 • دکتر روحانی در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان کهگیلویه و بویر احمد:افزایش محسوس صادرات بر واردات غیر نفتی افتخار حزب و دولت نیست، افتخار ملت است
  رییس جمهور اعتماد متقابل دولت و مردم را بزرگترین سرمایه کشور دانست و تاکید کرد: افزایش محسوس صادرات بر واردات غیر نفتی افتخار حزب و دولت نیست، افتخار ملت است.
 • دکتر روحانی در دیدار با حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی:بهبود زندگی مردم اصلی ترین اولویت دولت تدبیر و امید است
  دکتر روحانی با اشاره به ضرورت ادامه تلاش در راستای جلوگیری از ترویج تفکر ایران هراسی در دنیا گفت: امروز دنیا می داند که ایران اهل منطق و تعامل سازنده و در مبارزه با گروههای تکفیری و تروریستی پیشگام است.
 • دکتر روحانی در دیدار با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی:حوزه در ترسیم راهبرد فرهنگی کشور و در صحنه نگه داشتن مردم نقش اساسی دارد
  رئیس جمهور حرکت مدارس و دانشگاه‌ها را خوب ارزیابی کرد و گفت: در حوزه‌های علمی و فرهنگی رشد خوبی در کشور انجام شده است و این روند باید با شتاب بیشتری ادامه یابد.
 • دکتر روحانی در دیدار با حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:دولت در دستیابی به رونق اقتصادی، توسعه کشور و حل مشکلات مردم مصمم است
  رئیس جمهور ضمن مطلوب توصیف کردن فضای روابط خارجی گفت: دستیابی به شرایط خوب اقتصادی و فرهنگی نیازمند وحدت، اتحاد و همدلی عمومی در کشور است.