سه شنبه 23 مهر 1398   07:05:20
اخبار مرکز
آیت الله موسوی اردبیلی
در پی درگذشت حضرت آیت الله موسوی اردبیلی صورت گرفت؛ پیام تسلیت رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت به وسیله پیامی درگذشت حضرت آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفت.

 در پی درگذشت حضرت آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی حجت الاسلام والمسلمین حسن نمازی رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت طی پیامی این ضایعه اسفناک را به بیت شریف و مقلدان و شاگردان آن مرحوم تسلیت گفت.
متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ

ارتحال مرجع گرانقدر عالم تشیع و یار دیرین امام و انقلاب حضرت آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی تالم و تاثر ملت ایران را برانگیخت.
در حالی که خدمات گسترده این فقیه عالی مقام در دستگاه قضایی کشور از حافظه تاریخی این مرز و بوم پاک نخواهد شد، تلاش فراوان ایشان در تربیت و رشد و ارتقای فکری جوانان با پایه گذاری دانشگاه مفید و عضویت در هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی منشاء اثرگذاری فراوان در علم و دانش بوده و همیشه در خاطره ها باقی خواهد ماند.
فقدان این عالم عظیم الشان ضایعه ی بزرگی است که همگان را عزادار کرد.این ضایعه اسفناک را به بیت شریف آن مرحوم و مقلدان و شاگردان ایشان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان ایشان صبر جمیل مسئلت دارم.

حسن نمازی
رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت