يكشنبه 27 مرداد 1398   10:28:36
اخبار مرکز
حجت الاسلام والمسلمین حسن نمازی در دیدار با آیت الله عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری
رییس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت: مراجع عظام تقلید برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور حامی دولت هستند رییس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت گفت: رییس جمهور برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور، اراده جدی دارند و مراجع عظام تقلید در این مسائل، حامی دولت بوده و هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن نمازی در دیدار با آیت الله عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارداشت: دولت با وجود همه فشارها و سختی‌های موجود تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات اقتصادی خصوصا در ماههای آخرسال به کار بسته است.

وی با بیان اینکه ما اعتدال را عین اسلام می دانیم، گفت: ارتباط با دنیا از جمله مذاکرات هسته‌ای جزء مسائل مورد تاکید مراجع تقلید بوده است و نتایج مثبت آن را مدیون هدایت ها و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین نمازی ادامه داد: آرامش فضای سیاسی دانشگاه که مرهون تلاش های دولت تدبیر و امید است موجب افزایش مشارکت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان شده است.

آیت الله عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در این دیدار تصریح کرد: مراجع عظام، رییس جمهور را از خود می دانند و از سخنرانی دکتر روحانی در مجامع بین المللی نگران نیستند.

وی همچنین بیان کرد: رییس جمهور وارث مشکلات بسیاری در حوزه های داخلی و خارجی است.