سه شنبه 4 ارديبهشت 1397   01:45:17
دیدگاه
 • دکتر روحانی در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان مرکزی:تلاش برای ساختن ایرانی آباد و سرافراز، وظیفه ملی، قانونی و شرعی است
  رییس‌ جمهوری، تلاش برای ساختن ایرانی آباد و سرافراز را نه تنها یک وظیفه ملی و قانونی، بلکه وظیفه دینی و شرعی برای همه ایرانیان دانست و تاکید کرد: هدف دولت یازدهم در مذاکرات هسته ای، گشودن درهای دنیا و ایجاد یک حرکت اقتصادی در کشور بود.
 • رییس جمهوری در دیدار علما، ایثارگران و برگزیدگان استان قزوین:اختلاف سلیقه و فکر اشکال ندارد اما تنازع ، شکاف و قطب بندی، مطلوب جامعه اسلامی نیست
  رییس جمهوری در دیدار علما ، ایثارگران و برگزیدگان استان قزوین، همه اقشار جامعه را به حفظ وحدت و تلاش برای آبادانی و رونق اقتصادی ایران اسلامی فرا خواند و تاکید کرد: اختلاف سلیقه اشکال ندارد اما بسیار مهم است که به عنوان اعضای یک خانواده ، اهداف اصلی و مهم را گم نکنیم و همه برای ایران قدرتمند بکوشیم.
 • دکتر نهاوندیان در دیدار حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی:دولت، در کنار علما، حوزه‌های علمیه و مرجعیت است
  رییس دفتر رییس‌جمهوری در جریان سفر به قم به مناسبت هفته دولت، با حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کرد.
 • دین، روحانیت و حوزه های علمیه
 • آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار دکتر امین زاده:نقش آموزش در رعایت حقوق شهروندی موثر و کلیدی است
  آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار دکتر الهام امین زاده با تاکید بر اینکه مردم باید حقوق یکدیگر و حقوق شهروندی را رعایت کنند، گفتند: مقوله آموزش در این زمینه بسیار کلیدی و موثر است. آموزش سطحی در این جا کارگر نیست بلکه باید کار بنیادی و پایه دار باشد تا بتوان مردم را به این بحث سوق داد.
 • حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:ابعاد مادی و معنوی زندگی مردم باید در کنار هم دیده شوند
  حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی، از زحمات و تلاشهای دولت تقدیر کرده و گفتند: زحماتی که دولتمردان در مسیر خدمت به مردم و پیشرفت کشور متحمل می شوند، نزد خداوند متعال محفوظ است و آرزوی قبولی خدمات دولت در پیشگاه خداوند متعال را دارم.
 • حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهور:تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته
  حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی با تقدیر از اقدامات و تلاشهای انجام شده در سه سال گذشته، برای مسئولین و دولتمردان آرزوی توفیق خدمت بیشتر کردند و گفتند: اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (ع) در نظر باشد شک نکنید که موفق خواهید بود.
 • حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:دولت یازدهم دولت خوب و فعالی است
  حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با بیان اینکه انصافا دولت یازدهم، دولت خوب و فعالی است و زحمات زیادی می کشد، گفتند: دعای خیر مردم، بهترین پشتیبان این دولت خواهد بود.


 • آلبوم تصاویر